Bogaty Klan
Bractwo bogactwo

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-20 14:12:28

Kordzis
Użytkownik
Skąd: Ostrołęka
Dołączył: 2016-01-20
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 47.0.2526.111

Kordzis

Siema!
Jestem Karol, mam 26 lat, pochodzę z Ostrołęki (woj. mazowieckie).
Przygodę z Jedi zacząłem jako młodzik razem z kumplem z osiedla - Bałtrem. Miałem wtedy bodajże 14 lat. Na początku zagrywałem się w Jedi Outcast przez wiele lat pod nickiem Tony (jeśli ktoś pamięta to serdecznie pozdrawiam i zapraszam do rozmowy o wspomnieniach). Byłem w paru klanach i nie wszystkie już pamiętam ^^ ale, m.in. LS, MAD. Nawet kiedy wyszło Jedi Academy dalej ćwiczyło się w J.O. [dblpt]P Dopiero po jakimś czasie przerzuciłem się na J.A. i tam razem z w/w Bałtrem założyliśmy klan TLJ - The Last Jedi, który nawet nieźle prosperował [sred]) Nie pamiętam ile czasu czy lat się w to grało, ale była to jedna z moich gier dzieciństwa, którą zawsze dobrze wspominam. Sentyment i wspomnienia - bezcenne [dblpt]D
Po wielkiej, wieloletniej przerwie przyszedł czas na powrót i cieszę się, że ta gra i ten klimat jeszcze żyje [dblpt]) Mam nadzieję, że forma z czasem też powróci ^^
Liczę na to, że klan będzie się rozwijał i że będzie nas czekać wiele wygranych klanówek [dblpt]D Jak się trochę rozkręcimy to wysmaruję coś od siebie w dziale "Propozycje".

P.S.

Jak pogadam z kumplem to może wrzucimy nasz amatorski filmik w klimacie Star Wars! ach. . Za dzieciaka to były czasy [dblpt]D

Pozdrawiam,
Kordzis.

Offline

#2 2016-01-20 20:20:04

Lunatic
Administrator
Dołączył: 2016-01-19
Liczba postów: 16
Windows 7Firefox 43.0

Odp: Kordzis

Dzięki!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
emergencyrescuert - projekty-biznes - sportmdkna102 - spongeblox - titans